Strona główna - Pracownia ilustracji akwarelowych

Newsletter

Dołącz i otrzymuj inspirujące wiadomości, praktyczne wskazówki i atrakcyjne oferty.

Instagram

Obserwuj @merelysusan na Instagramie. Bądź na bieżąco z tym, co dzieje się w mojej pracowni.

Projekty indywidualne

Projekty wzorów na wyłączność stworzone zgodnie z Twoją wizją i estetyką Twojej marki. Krok po kroku przeprowadzę Cię przez proces projektowy, aby stworzyć wymarzony projekt, na jaki zasługuje Twoja marka.

Gotowe projekty wzorów

Projekty wzorów stworzone w oparciu o moje pomysły i dogłębny proces projektowy. Wybierz ten, który pasuje do estetyki Twojej marki i wizji produktu, który tworzysz i wykup go na licencję dopasowaną do Twoich potrzeb.

Tkaniny na zamówienie

Usługa, która powstała z myślą o małych firmach, które marzą o zaprojektowaniu produktu z wykorzystaniem tkaniny z nadrukiem autorskiego projektu wzoru. Wybierz projekt wzoru, który pasuje do wizji produktu, który tworzysz oraz rodzaj tkaniny i nakład dostosowane do Twoich potrzeb.

O mnie

Cześć!

Nazywam się Zuzanna. Jestem właścicielką pracowni Merely Susan, ilustratorką i projektantką wzorów. Pokazuję, że można pracować i zarabiać, robiąc to, co się kocha. Malowanie akwarelami to moja pasja, a także forma relaksu i medytacji. Proces ten daje mi wiele radości, a każda skończona praca niezwykłą satysfakcję. W mojej pracowni powstają wyjątkowe projekty dla kobiet i ich biznesów. W moim sklepie znajdziesz wydruki moich autorskich ilustracji akwarelowych, papeterię oraz inne produkty stworzone z pasją. Swoją wiedzą dzielę się na blogu oraz w kursach, które stworzyłam. W małej pracowni nieopodal lasu maluję akwarelami, projektuję wzory na tkaniny, robię zdjęcia i piję zieloną herbatę z jaśminem.

Odbierz bezpłatnie

Webinar - Jak zostać projektantem wzorów

Najczęściej kupowane
Sklep

Stworzone, aby dodać codzienności szczyptę magii.

Plakaty | Papeteria | Tkaniny | Kursy

Odbierz bezpłatnie

Tutorial - Jak namalować botaniczną ilustrację akwarelową w 5 krokach

Newsletter

Dołącz do społeczności Merely Susan

Dołącz do kreatywnych kobiet i miłośniczek pięknych rzeczy. Otrzymuj ode mnie inspirujące wiadomości oraz praktyczne wskazówki na temat prowadzenia biznesu kreatywnego i pracy jako projektant wzorów. Bądź na bieżąco z artykułami na moim blogu i odbieraj atrakcyjne oferty na zakup nowych produktów w sklepie.